| 2017. augusztus. 22. | 1 perc olvasás

Helyi sikerek a XXX. Soproni Sörkupán

2017. augusztus 19-20-án került megrendezésre a a XXX. Soproni Sörkupa, melynek az Anger réti sporttelep adott otthont.

A 34 megjelent csapat sportszerű mérkőzéseket vívott egymással, amelyek igazán izgalmas és sok esetben fordulatos küzdelmeket hoztak. Az idei kispályás labdarúgótorna egyik különlegessége, hogy mind a főági küzdelmeken, mind pedig a vigaszágon soproni csapat hódította el a kupagyőztesnek járó trófeát.

A XXX. Soproni Sörkupát a Sportuszoda csapata nyerte, míg a vigaszágon megrendezett Kékfrankos Kupa első helyezettje a JGB-Muki Football Team csapata lett.

A kupa gólkirálya Trakszler Dávid lett a Gigant FC csapatából.

A győztes illetve dobogós csapatoknak a díjakat Csiszár Ákos önkormányzati képviselő és Kósa István, a Sopron Városi Szabadidősport Szövetség elnöke adta át.