| 2021. november. 28. | 1 perc olvasás

Soproni karate sikerek Százhalombattán

2021. november 27-én rendezte meg a Shotokan Karate-do International Magyarországi Szövetsége Országos Bajnokságát. A megmérettetésen két soproni egyesület is a tatamira állhatott. A Bushido-Viadukt SE Soproni Szakosztály tagjai országos bajnok címet, valamint három ezüstérmet hoztak haza, a Shotokan Tigrisek SE sportolói négy ezüst- és egy bronzéremmel gazdagodtak.

A Shotokaen Tigrieknél a sort a gyerekek között Kocsis Bendegúz kezdte, aki katában a 3. helyen végzett. Gáncs Nóra szintén katában indult, és a 2. helyet szerezte meg.
Kumitében Halász Torda képviselte a csapatot. Szépen menetelt és nyerte a meccseket a 14 éves korosztályban. Végül csak a döntőben talált legyőzőre, így ezüstérem került a nyakába. Végül a nagyobbak között a haladó kategóriában Mayer Bertalan, míg a felnőtt kezdők között Kocsis Árpád szerzett ezüstérmet katában.