| 2016. szeptember. 26. | 1 perc olvasás

Swietelsky-Soproni VSE: Izgalmasan alakult az eredmény

Hazai pályán játszott döntetlent a Supka Attila legénysége.

Swietelsky–Soproni VSE - Aqvital FC Csákvár   2-2   (2-1)

Vezette: Gaál Ákos (Szécsényi István, Király Zsolt)

SOPRON: Heinrich – Tóth D., Sifter, Kovács G., Szabó L. – Nagy P., Kapacina V. (Horváth P., 77.), Gyürki (Deme, 67.) – Eszlátyi, Erdélyi, Garda (Soós B., 71.)

Szakmai igazgató: Supka Attila

CSÁKVÁR: Kovács D. – Pintér B. (Lőrincz, 66.), Póti, Dulló, Baranyai Á. – Bakos Sz., Kiprich D., Nyilasi B. (Kékesi, 66.), Mészáros D. – Paudits, Horváth R. (Molnár T., 59.)

Vezetőedző: Toldi Gábor

Gólszerzők: Horváth R. (0–1) a 19., Eszlátyi (1–1) a 44., Gyürki (2–1) a 46., Paudits (2–2) a 69. percben

MESTERMÉRLEG

Supka Attila: – Az első negyedórában eldönthettük volna a mérkőzést, de labdabirtoklásunkat elhibáztuk és mindjárt gólt is kaptunk. A végjátékban sokat hibáztunk, de rengeteget futott mindkét csapat, s jó mérkőzést játszottunk.

Toldi Gábor: – Az első harminc percben az történt, amit elterveztünk. Megvolt a lehetőségünk arra, hogy gólokat szerezzünk, de hibáztunk. Különösen elszomorít, hogy a játékvezető egy jogos tizenegyest nem adott meg számunkra.

fotó: svse.hu