| 1 perc olvasás

10 éves kisfiút leptek meg a rendőrök

Bence édesanyja kereste meg a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság munkatársait, hogy kisfia 10. születésnapjára szeretne felejthetetlen élményt szerezni a gyermeknek. A kisfiú elmondta, hogy rajong a rendőrökért, és ha felnő, ő is ezt a hivatást szeretné választani.

Majorné Bajnok Eszter rendőr őrnagy úgy gondolta, hogy a születésnapi meglepetés akkor lenne igazi, ha Bence iskolájához látogatna el, és ott lepné meg a gyermeket. Így 2024. január 6-án, kora délután, az intézmény kapujában várta a kisfiút. Bence hatalmas mosollyal köszöntötte kollégánkat, és ámulva nézte a rá várakozó rendőrautót, amiben öccsével együtt még a sofőrülést is kipróbálhatta.

A szülinapi meglepetés lezárásaként ajándékcsomaggal lepte meg munkatársunk az ünnepeltet, majd rendőrautóval szállította a kisfiút az otthonáig.

Fotó: Győr-Moson-Sopron vármegyei rendőrség
Fotó: Győr-Moson-Sopron vármegyei rendőrség

Legnépszerűbb cikkek