| 1 perc olvasás

Azbesztszennyezést igazoltak a Soproni Szociális Intézmény két telephelyén

A Balfi úti és a Kossuth Lajos utcai telephelyen akkreditált méréseket végeztek. Az érintett, közlekedésre nem használt területeket lezárták, a szükséges bejelentést megtették a Kormányhivatal felé.

A vizsgálatok az érintett, kis kiterjedésű, közlekedésre nem használt területeken megerősítették a szennyezés gyanúját. Az ellátottak, hozzátartozók és munkavállalók biztonsága érdekében az intézmény lezárta az érintett területeket, és megtette a szükséges bejelentést a Kormányhivatal felé.

Az önkormányzat megrendelésére az érintett felületek két rétegben kalcium-kloridos kezelést kaptak.

Legnépszerűbb cikkek