| 2018. október. 21. | 1 perc olvasás

Magabiztos soproni siker a rangadón

A címvédő Sopron magabiztosan győzött szombaton a női kosárlabda NB I-ben.

A játéknap csúcsrangadóján a Sopron Basket 71-52-re legyőzte a CMB Cargo UNI Győrt. A megyei rangadón az első negyedben 8-7 után egy 8-0-s sorozattal került lépéselőnybe a Sopron. 10 perc játékot követően már 19-10-re vezetett a címvédő. A második szakaszban még 6 egységre felzárkózott a Győr, de ezt követően két triplával ismét növelte előnyét a Sopron. A félidőben már 40-25-ös állást rögzíthettünk. A harmadik etapban nem kellett öt perc és elérte a 20 egységet a differencia. Innentől kezdve ebben a dimenzióban mozgott a találkozó. Az 55-35-ről induló záró szakaszban már nem volt kérdés a győztes kiléte. Az összesen 11 triplát értékesítő soproni együttes stabilan őrizte előnyét. Sopron Basket – CMB CARGO UNI Győr 71-52

A Férfi Kosárlabda Élvonalbeli Bajnokságban a Körmend magabiztosan verte a vendég Sopront az NB I alapszakaszának szombati játéknapján. Egis Körmend – SKC 95-78