MTB Olimpiai Cross Magyar Bajnokság Sopronban

  2018. július 22. - www.sopronmedia.hu

Színvonalas versenyt hozott a FOCUS BIKES Limit Change Point - MTB Olimpiai Cross Magyar Bajnokság. A Soproni-hegységben található Tolvaj-árok területén kialakított pálya komoly feladat elé állította a kilenc korcsoportban induló női és férfi kerekeseket.

fotó: Griechisch Tamás

A versenyzők szerint technikás pálya várta őket, de inkább az erőnléten múlt a helyezések sorsa. A legfiatalabbak az U9-es kategóriában indultak, míg a Master 3-ban az ötven éves kort átlépők állhattak rajthoz.

fotó: Griechisch Tamás

A versenyeket követő díjátadáson részt vett Dr. Simon István alpolgármester is, aki gratulált a versenyzőknek és méltatta a szervezők, a Focus Team Hungary – MTB Sopron SE tagjainak kiváló munkáját. A felnőttek között a nőknél Benkó Barbara, a Ghost Factory Racing team versenyzője, a férfiaknál Parti András, a Waberer’s Trek Team tagja győzött.

 

fotó: Griechisch Tamás

 FOCUS BIKES Limit Change Point MTB Olimpiai Cross Magyar Bajnokság eredményei:
 
 U9 lány

              1 CSER Antónia              Superior MTB Team               
             2 HEGEDŰS Heléna        B.ke Zone Gödöllő                
             3 KÖMÖL Abigél             Raprint Racing
 
 U9 fiú

           1 LOVÁSZ Máté                   Focus Team Hungary               
           2 MOLNÁR Ágoston          Focus Team Hungary               
           3 BRUCHNER Máté            Femat-ZKSE                       

 U11 Lány

           1 KISS Nikoletta Bettina    Bike Zone Gödöllő                
           2 MOTOVÁN Dóra             Focus Team Hungary               
           3 SZÜCS Borbála              Femat-ZKSE                       
 
 U11 Fiú

           1 BERENCSI Benedek         Crosskovácsi Bikeschool          
           2 TÓTH Márk Martin           Crosskovácsi Bikeschool          
           3 OLCSVÁRI Botond          ROAD KSE  
                       
 U13 Lány

           1 BRUCHNER Regina          Femat-ZKSE                       
           2 SZABÓ Léna                    Femat-ZKSE                       
           3 SZÜCS Júlia                     Femat-ZKSE                       
 
 U13 Fiú

           1 PAKOT András Gusztáv     Kőbányai Torna Club              
           2 KOVÁCS Áron                    Focus Team Hungary               
           3 KÁLMÁN Dániel Ákos       Fernat-ZKSE                      
 
 U15 Lány

           1 GREMAN Szonja                PCCC                             
           2 TÓTH-ALMÁSI Borbála      VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team    
           3 OPAVECZ Lora                   PCCC
                            
 U15 Fiú

           1 LORINCZ Benedek              Meditech Sport Club              
           2 TAKÁCS-VALENT Márk       Kis-Galya KSE                    
           3 MAGYAR Gergő                  Győri Atlétikai Club
             
 U17 Nő
           1 BOKROS Csenge Anna      VKE-NELSON Pepperi+Fuchs Team    
           2 KISS Kata Emma               VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team    
           3 TRÓCSÁNYI Laura            VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team  
 
 U17 Férfi

           1 BARANYI Dávid Áron       VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team    
           2 GERELY Attila                  Crosskovácsi Bikeschool          
           3 MINÁROVICS Krisztián     Waberer's Trek Team
              
 U19 Nő

           1 BUZSÁKI Virág                  Pavé Cycling Academy             
           2 VAS Kata Blanka              Merida Maraton Team CST          
           3 FÖRDŐS Kata Barbara     Cube-Csömör
                      
 U19 Férfi

           1 FETTER Erik                    PCCC                             
           2 FULOP Ádám István       VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team    
           3 SYLVESTER Balázs         Femat-ZKSE

Master Nő

          1 KIRALY Katalin                Waberer's Trek Team              
          2 SZEKERES Viktória        KTM Teszt Team                   

Master 1 Férfi

          1 BURGERMEISTER Balázs     Cube-Csömör                      
          2 HATTYÁR Dániel                   Focus Team Hungary               
          3 DOBAI Zoltán                      Waberer's Trek Team   
           
Master 2 Férfi

          1 MEDGYES Gábor                KTM Teszt Team                  
          2 HORVÁTH Csaba István     Focus Team Hungary               
          3 ZÓKA-ÚJHELYI Zoltán       Speed-Way Team
                   
Master 3 Férfi

          1 KELEMEN Imre                  Vialand Racing Team              
          2 LAKATOS Péter                Focus Team Hungary               
          3 GORTVA László                Vialand Racing Team              

Elit Nő  

          1  BENKÓ Barbara             Ghost Factory Racing             
          2 SCHMIDEL Regina          Focus Team Hungary               
          3 CSEH Veronika               Alpinbike Team Endura GIANT High5

Elit Férfi

          1  PARTI András                Waberer's Trek Team              
          2 PALUMBY Zsombor       SVS Pro Team                     
          3 DINA Márton                 Cube-Csömör  
                   

A verseny közben és a díjátadáson készült képeket itt láthatják:

Kérem, várjon... Kérem, várjon...