| 2021. június. 16. | 1 perc olvasás

Nottingham: Babos Timi két szettben múlta felül ausztrál ellenfelét

A mérkőzés 1 óra 21 percig tartott.

A 45 perces első szettben Timi 1:1 után nagy csatában, többszöri egyenlő után védte meg adogatását, majd azzal a lendülettel a negyedik gémben brékelt 15-re. Utána jött a fordulat: Inglis 30-ra nyerte el ellenfele szerváját, majd hozta a sajátját.

Ezt követően a 28 éves magyar játékos a nyolcadik gémben 4:0-ra is vezetett fogadóként, de sajnos hamarosan már 4:4 volt az eredmény. Ez nem törte meg Timit, simán jutott újból vezetéshez, majd ismét brékelt 15-re. Jöhetett a második felvonás.

A második játszmát Inglis kezdte jobban: az első két gémben egy-egy labdamenetet veszített, vezetett 2:0-ra. Szerencsére ezután nagyot változott a mérkőzés! Timi 1:2 és 3:2 után is 3:0-ra nyerte el ellenfele adogatását, majd 5:2-re is vezetett. A végén a magyar játékos az utolsó gémben mindössze egy labdamenetet veszített, így bejutott a legjobb 16 közé.