| 2019. április. 12. | 2 perc olvasás

20.00 órától online tudósítás - UMCC Yekaterinburg - Sopron Basket

A mérkőzés 20.00 órától kezdődik a Novomatic Arénában. A két gárda tavaly a döntőben csapott össze, akkor az orosz csapat került ki győztesen. A papírforma alapján idén is ők az esélyesebbek, de okozhat még meglepetést Roberto Iniquez alakulata. HAJRÁ SOPRON!

Nem sikerült a bravúr, a Yekaterinburg klasszisai hozták a formájukat. A vereség ellenére a hazai közönség percekig ünnepelte a Sopron Basket csapatát. Folytatás vasárnap a Prága ellen.

Vége a mérkőzésnek 81-59.

Állva tapsol a közönség! Néhány másodperc a végéig

Alig 2 perc van hátra, sima orosz vezetést mutat az eredményjelző

Sportszerűtlen hibát követően, egy büntetőt értékesítettünk, majd egy dupla is sikerült. 74-59

McBride tripláját követően soproni időkérés 72-54

Dupree dob kosarat 64-52 HAJRÁ SOPRON! skandálja a közönség

2-2 ponttal indult az utolsó 10 perc.

60-46 Vége a harmadik negyednek.

56-43-nál újabb soproni időkérés.

Még mindig csak 4 pontot sikerült szerezni a harmadik negyedben. 54-43

4 perc alatt 2 pontot szereztünk, Roberto Iniquez időt kért.

Elindult a második félidő, és ismét az oroszok kezdenek jobban. 47-41

Egy utolsó pillanatos duplával zár a Sopron. 42-39 a félidei eredmény. Minden elismerés a hazai csapatnak, akik remek formában játszanak.

Triplát szórnak az oroszok, majd soproni időkérés 42-37

Újra vezetünk 34-35 :)

Felváltva esnek a kosarak, 3 perccel a félidő vége előtt 34-32 UMCC Yekaterinburg javára

Casas duplájára azonnal válaszol a Jeka, sőt újabb kosarat szereznek 31-30

Időt kért Iniquez mester 25-28-nál

Két triplát is szórtak az oroszok... nálunk 12 perc alatt 5 eladott labdát regisztráltak

Elkezdődött a második negyed, amely most a Yekaterinburgnak indul jobban, de még vezetünk. 22-26

Vége az első negyednek. Álomszerű játékkal 17-24 a Sopron javára.

Turner tripláját követően 17-24! Időt kérnek az oroszok

VEZET A SOPRON! 17-21

Egyenlít a Sopron! 16-16 Tombol a hazai közönség!

Érződik az orosz fölény, de állják a sarat a soproni lányok. 6 perc után 14-11

Dupree szerez egy szenzációs kosarat 10-5 az eredmény

3 perc után 9-3 az Yeka javára

Nem sikerülnek a soproni dobások, de a most egy hazai tripla 7-3

Az első kosár az oroszoké, és a következő is 5-0

Elkezdődött a UMCC Yekaterinburg - Sopron Basket derbi! a Sopron szerezte meg a labdát.

Maradt a papírforma, a soproni női kosárlabda Euroliga Final four első elődöntőjében. USK Praha - Dinamo Kurszk 67-84