fotó: Griechisch Tamás
A kiállítást Sass László, a Kulturális és Oktatási Bizottság elnöke nyitotta meg, aki az 1906-ban alakult klub alkotóit méltatta és örömét fejezte ki, hogy méltó utódai az alapítóknak.
fotó: Griechisch Tamás
Augusztus végén orszégszerte a magyar fotográfia napját ünneplik. 1840. augusztus 29-én a Magyar Tudós Társaság ülésén az eredetileg bölcsészdoktor matematikus, fizikus és földrajztudós Vállas Antal bemutatót tartott arról: "miként lehet a fénysugarak segítségével maradandó képet alkotni egy ezüstözött rézlemezre, amelyet megvilágítás előtt fényérzékennyé tettek."
A kiállítás vasárnap este 8 óráig látható a Mária szobornál.
Íme egy kis ízelítő a megnyitóról és a kiállításról:
/https%3A%2F%2Fadmin.sopronmedia.hu%2Fuploads%2Fimport%2F77%2F08%2Ffotoklub-kiallitas-tom-6285_pauk.jpg)
/https%3A%2F%2Fadmin.sopronmedia.hu%2Fuploads%2Fimport%2F08%2F5c%2Ffotoklub-kiallitas-tom-6287_65uf.jpg)
/https%3A%2F%2Fadmin.sopronmedia.hu%2Fuploads%2Fimport%2F77%2F08%2Ffotoklub-kiallitas-tom-6285_i3mm.jpg)
/https%3A%2F%2Fadmin.sopronmedia.hu%2Fuploads%2Fimport%2Fa2%2F68%2Ffotoklub-kiallitas-tom-6297_7v41.jpg)
/https%3A%2F%2Fadmin.sopronmedia.hu%2Fuploads%2Fimport%2Ffb%2F3b%2Ffotoklub-kiallitas-tom-6299_4nv9.jpg)