| 1 perc olvasás

Születésnapi álom teljesült

Az 5 éves Noel kívánsága, aki minden farsangon rendőrnek öltözik, egy napon így hangzott: „Anya, egyszer úgy szeretném, ha csak miattam jönne egy rendőr, és megnézhetném az autóját, a fegyverét! Az nagyon menő lenne, mert rossz embereket elkapni fontos.”

A kisfiú édesanyja a kívánságot hallva úgy döntött, hogy 5. születésnapja alkalmából meglepi a kisfiát, így levelet írt a Soproni Rendőrkapitányság vezetőjének.

Majd a soproni rendőrök, Semsey Sára rendőr őrmester és Nagy Csaba rendőr zászlós január 24-én reggel azért érkeztek Noelék háza elé, hogy a fiúcska legnagyobb álmát teljesítsék. Mikor a szülinapos a lépcsőházból indult lefelé, megpillantotta a rendőrautót, és nagyot dobbant a szíve. Bátorságra volt szüksége, hiszen aznap bizony rendőrautó vitte a Hermann Alice Kurucdombi Tagóvodájának Kék csoportjába.

Noel az ovistársainak lelkesen mesélt élményeiről, és a rendőröktől kapott ajándékait azóta is nagy becsben tartja. Édesanyjától megtudtuk, hogy a meglepetés után kitárult előtte a világ. Ha felnő, szeretne jót tenni az emberekkel, és ezt hogyan máshogy is tehetné, minthogy rendőrnek áll?

Legnépszerűbb cikkek